Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8333
Stary 19.04.2012, 12:49
jak odchodziłem od kasy to na C został jeden bilet. Ja kupiłem sobie na narożnik B bo potrzebowałem 2 i tam też już ostatnie miejsca
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując