Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
#
8333
19.04.2012, 12:49
jak odchodziłem od kasy to na C został jeden bilet. Ja kupiłem sobie na narożnik B bo potrzebowałem 2 i tam też już ostatnie miejsca
WISŁA KRAKOW........
kuba7k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba7k
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba7k!
Znajdź inne posty napisane przez kuba7k