Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
1702
19.04.2012, 12:34
a na marszach Kaczyńskiego dla odmiany same dziadki i babcie, które tak naprawdę niewiele mają do gadania, a walczą o MOJĄ EMERYTURĘ.. śmiech na sali.. żal patrzeć ta tą masę staruszków, opętanych, zagubionych i zmanipulowanych propagandą PiS'u..
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio