Drozd napisał(a):

|
Skoro My cały czas mamy kredyt w MFW, a MFW pożycza od nas kasę.To która pożyczka jest na większy procent? Kto jest w tym układzie dymany?
|
my nie mamy kredytu z MFW, tylko otwartą linię kredytową, którą uruchamiamy w razie potrzeby.
nasze rezerwy w NBO to ponad 70 miliardów euro, spokojnie możemy im je pożyczyć, zwłaszcza, że jest zapis mówiący o tym, że gdy pożyczkodawca będzie nagle potrzebował zwroty tych pieniędzy, to MFW od razu zwraca całość nie patrząc na terminy umowy.
Drozd - ja rozumiem, że jesteś ekspertem od katastrof lotniczych, fizyki, drogownictwa, prawie spin doctorem PiS. Ale jak widać nie masz za grosz wiedzy ekonomicznej, więc nie ciągnij tematu.