Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3716
Stary 19.04.2012, 09:50
Wywiad z Basałajem. Ma pretensje do kibiców, że śpiewali "Basałaj spierdalaj"

Basałaj: mam żal do kibiców Wisły Kraków



"- Nie udawajmy, że w Wiśle jest fantastyczny właściciel, a za brak sukcesu odpowiedzialni są beznadziejni pracownicy. W klubie o wszystkim decyduje Bogusław Cupiał - uważa Janusz Basałaj, który siedem lat temu był prezesem "Białej Gwiazdy". Jego brat Bogdan niedawno stracił w Wiśle stanowisko... prezesa."
Odpowiedz cytując