Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Coin
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
13146
19.04.2012, 07:48
nero ma racje, do tego po ostatnim komunikacie prezesa, kazdy pilkarz sie zastanowi czy chce sie bic z Wisla o srodek tabeli/utrzymanie. No i czy Wisle na niego stac.
Fotografia Ślubna Małopolska
Coin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coin
Znajdź inne posty napisane przez Coin