Wyświetl pojedynczy post
Coin
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13146
Stary 19.04.2012, 07:48
nero ma racje, do tego po ostatnim komunikacie prezesa, kazdy pilkarz sie zastanowi czy chce sie bic z Wisla o srodek tabeli/utrzymanie. No i czy Wisle na niego stac.
Odpowiedz cytując