Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18789
Stary 18.04.2012, 23:34
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Owszem, tylko jeżeli tam (odpukać) źle go wyleczą, stratna będzie Wisła. Płacić zawodnikowi na kontrakcie będzie musiała niezależnie, czy ten będzie grał, czy nie. Jeżeli ta klinika, w której się będzie leczył jest dobra to nie ma problemu, ale jeżeli ma nieznaną w skali globalnej renomę to byłoby to zachowanie nieprofesjonalne.

Chociaż ten fragment o tym, że na własną odpowiedzialność to takie ubezpieczenie się klubu przed kibicami na wypadek jakichś komplikacji.
Po raz kolejny.... ZUS placi.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując