Wg mnie najlepszym kandydatem na lewą obronę byłby Timothee Kolodziejczak z Lyonu. Po pierwsze kończy mu się kontrakt w czerwcu, po drugie oglądałem parę jego meczów we Francji U-21 i naprawdę robił dobre wrażenie, a po trzecie ma polskie korzenie, więc ściągnięcie go nie kłóciłoby się z bednarzową taktyką transferową
