martin_6 napisał(a):

|
Tutaj akurat zawsze PO jest niedoszacowana (PiS też, ale mniej, najbardziej przeszacowany za to jest tradycyjnie Palikot), więc nie brałbym tego tak na poważnie..
|
Tutaj znaczy gdzie

Kto robi te badania i czy sa one cykliczne? Jakiś link?