AYALA napisał(a):

ta sama gazeta miesiąc temu pisała że trenerem Lecha od nowego sezonu będzie Goncharenko z BATE.
Myśle że jednak w Poznaniu posatwią na Rumaka,ostatnio całkiem dobrze mu idzie, mimo iż Nawałka to moim skromnym zdaniem chyba obok Skorzy,Fornalika najlepszy trener w Polsce.
|
Mam nadzieję że ten obok tamtych najlepszy trener w Polsce, już nigdy nie dostanie w swe ręce Wisły. Juz raz był, pokazał. Chyba ze mocno ewoluował i teraz jest prawdziwym trenerem. Wyniki z Górnikiem mnie nie przekonują.
Zaraz ktoś w ramach oszczędności wyskoczy z Motyką.