|
Zgodnie z prawem nieruchomość możesz użytkować wyłącznie po otrzymaniu pozwolenia na użytkowanie. Praktyka jednak jest zupełnie inna. W Krakowie sam znam kupę nieruchomości ( w tym bloków mieszkalnych wielorodzinnych ), które zamieszkują ludzie a budynki nie mają pozwolenia na użytkowanie. Jeśli ktoś doniesie, że użytkujesz ( mieszkasz ) w budynku bez pozwolenia właścicielowi grozi kara od PINB`u.
|