Krav napisał(a):

|
A tak już btw - ten Kozłowski to jest chyba wyjątkowa menda.
|
Nie, Kozłowski jest zwykłym pionkiem, wojewodą mazowieckim, który jako wojewoda jest prawą ręką premiera w terenie. Nie ma prawa nawet pierdnąć jeśli nie zadecydują o tym jego zwierzchnicy z partii rządzącej czyli PO.
PO nie życzyła sobie ostatnio Superpucharu i wiemy jak się to skończyło.
P.S. Naprawdę wierzysz, że amikowcy dojadą pociągiem do Warszawy ? Jeśli tak to naprawdę jesteś naiwny. Pociag nie wjedzie nawet na peron w Poznaniu.