Tominho napisał(a):

Marcin Kuźba był dzisiaj na meczu Termalici z Sandecją Nowy Sącz. Wcześniej na meczach Sandecji widywany był Maciek Żurawski. Jak myślicie, kogo mogą obserwować? Oglądając ten mecz w oko wpadł mi tylko Wojciech Trochim (no ale w TV trochę inaczej wszystko wygląda).
edit: Trochim kiedyś nie łapał się do Legii, więc mam nadzieję, że to nie o niego chodzi...
|
biorąc pod uwage nasz scouting pojechali obserwować młodego prawego obrońce Wilka...który postawnowił zakończyc karierę.
http://www.90minut.pl/news/186/news1...-Sandecji.html
a tak na serio to kogo mogli obserwować ? moje typy : Niechciał, Szeliga