Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1715
Stary 18.04.2012, 18:15
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Marcin Kuźba był dzisiaj na meczu Termalici z Sandecją Nowy Sącz. Wcześniej na meczach Sandecji widywany był Maciek Żurawski. Jak myślicie, kogo mogą obserwować? Oglądając ten mecz w oko wpadł mi tylko Wojciech Trochim (no ale w TV trochę inaczej wszystko wygląda).

edit: Trochim kiedyś nie łapał się do Legii, więc mam nadzieję, że to nie o niego chodzi...
biorąc pod uwage nasz scouting pojechali obserwować młodego prawego obrońce Wilka...który postawnowił zakończyc karierę.
http://www.90minut.pl/news/186/news1...-Sandecji.html

a tak na serio to kogo mogli obserwować ? moje typy : Niechciał, Szeliga
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując