gdybym był trenerem, chciałbym aby ten siedemnastolatek, co teraz trenuje z drużyną wszedł w 90min w Derbach, niech pokaże Cracovii kto tu jest duma tego miasta

tak samo zrobił Guardiola, wpuścił wychowanka w ostatnich minutach w meczu z realem.
a co do Podbeskidzia, myślę ze wygrają 2-0