Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 18.04.2012, 18:06
gdybym był trenerem, chciałbym aby ten siedemnastolatek, co teraz trenuje z drużyną wszedł w 90min w Derbach, niech pokaże Cracovii kto tu jest duma tego miasta tak samo zrobił Guardiola, wpuścił wychowanka w ostatnich minutach w meczu z realem.

a co do Podbeskidzia, myślę ze wygrają 2-0
Odpowiedz cytując