|
Marcin Kuźba był dzisiaj na meczu Termalici z Sandecją Nowy Sącz. Wcześniej na meczach Sandecji widywany był Maciek Żurawski. Jak myślicie, kogo mogą obserwować? Oglądając ten mecz w oko wpadł mi tylko Wojciech Trochim (no ale w TV trochę inaczej wszystko wygląda).
edit: Trochim kiedyś nie łapał się do Legii, więc mam nadzieję, że to nie o niego chodzi...
|