Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1713
Stary 18.04.2012, 18:05
Marcin Kuźba był dzisiaj na meczu Termalici z Sandecją Nowy Sącz. Wcześniej na meczach Sandecji widywany był Maciek Żurawski. Jak myślicie, kogo mogą obserwować? Oglądając ten mecz w oko wpadł mi tylko Wojciech Trochim (no ale w TV trochę inaczej wszystko wygląda).

edit: Trochim kiedyś nie łapał się do Legii, więc mam nadzieję, że to nie o niego chodzi...
Odpowiedz cytując