Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.04.2012, 17:57
No to zobaczymy jak druzyna spisze sie w meczu wyjazdowym - i czy nie bedzie powtorki z meczu z ŁKS-em. Mam nadzieje, ze podejda do tego spotkania powaznie i postaraja sie wygrac
Odpowiedz cytując