Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20351
Stary 18.04.2012, 17:36
Tymczasem władze Amici na czele z Prezesem są oburzone decyzją wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego. Nie rozumieją decyzji o niewpuszczeniu kibiców gości na stadion Legii. Nie przestraszyli się i zamierzają pojawić się w sobotę pod stadionem - jak ich nie znoszę to inicjatywie trzeba przyklasnąć, niech tam roz....... jakiś zrobią najlepiej, wespół z Legionistami na milicje to znów przez kilka dni będziemy mieli festiwal nienawiści ze strony mediów i swoistego Big Brother Zły Kibol TV.

A tak już btw - ten Kozłowski to jest chyba wyjątkowa menda.
Ostatnio edytowane przez Krav : 18.04.2012 o godz. 17:42.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując