Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18782
Stary 18.04.2012, 17:23
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A co w tym złego że wolał poddać się operacji w Hondurasie?
Klub wyraził zgodę na wyjazd Chaveza. Jednak za operację, odpowiedzialność bierze na siebie piłkarz.
Owszem, tylko jeżeli tam (odpukać) źle go wyleczą, stratna będzie Wisła. Płacić zawodnikowi na kontrakcie będzie musiała niezależnie, czy ten będzie grał, czy nie. Jeżeli ta klinika, w której się będzie leczył jest dobra to nie ma problemu, ale jeżeli ma nieznaną w skali globalnej renomę to byłoby to zachowanie nieprofesjonalne.

Chociaż ten fragment o tym, że na własną odpowiedzialność to takie ubezpieczenie się klubu przed kibicami na wypadek jakichś komplikacji.
Odpowiedz cytując