El'kabat napisał(a):

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_jovanovicia/
Ciekawe co Chavez odpierdala i jak na to spojrzą w klubie. W Polsce mu zaproponowali zabieg,to woli jechać do Hondurasu...Troche dziwne zachowanie,bo Honduras to chyba nie jakas potega,jeżeli chodzi o poziom medyczny.
"Tam, na własną odpowiedzialność, podjął decyzję o przejściu zabiegu, który został mu zaproponowany w Polsce."
|
Może po prostu woli przejść zabieg i rehabilitować się w domu, z bliskimi, z przyjaciółmi?