Temat
:
[27 kolejka] Podbeskidzie - Wisła Kraków, sobota 21 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
#
20
18.04.2012, 15:39
River
napisał(a):
Tak, obecna Wisla i cztery zwyciestwa z rzedu...
Widze, ze niektorzy wciaz zyja nadzieja na puchary
Troche powagi. W obecnej sytuacji kadrowej i tej jaka ona bedzie w lipcu oraz sytuacji organizacyjno/finansowej klubu to puchary w tym roku bylyby dla Wisly tylko kula u nogi. A biorac pod uwage sam aspekt czysto sportowy to przy takiej kadrze i jej calkowitej przebudowie latem to kolejna Levadia bylaby jak najbardziej mozliwa.
Postarajmy sie zagrac choc troche ambitnie w Bielsku, moze wystarczy to do zwyciestwa. Choc ja juz poza derbami to niczego w tym sezonie nie oczekuje.
No ale mamy matematyczne szanse
(na 4 wygrane oczywiście)
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Ajax : 18.04.2012 o godz. 15:39.
Ajax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ajax
Odwiedź stronę domową użytkownika Ajax!
Znajdź inne posty napisane przez Ajax