|
westersyl... zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy.. Jak Kurdziel trenował bramkarzy nam to Pawełek runda życia, Pareiko to samo. A od kąd przyszedł Primel nasz bramkarz wyraźnie obniżył loty. Wiadomo może to też być wiek ale wg mnie sporą różnicę robi jednak zmiana trenera bramkarzy na gorszego.
|