Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54807
Stary 18.04.2012, 14:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Po co ktoś ma wydawać 200 000 E skoro dzięki naszemu frajerstwu nie musi. Jakich menadżerów? Skoro gość ma kartę na łapie. Wszędzie go wezmą, a my jak zwykle wydymani.
A my nie możemy brać nikogo za darmo?
Kazimierczak był za darmo. Mila był za darmo. To samo Frankowski, Kosowski, Arboleda itd itp
Odpowiedz cytując