Drozd napisał(a):

|
Po co ktoś ma wydawać 200 000 E skoro dzięki naszemu frajerstwu nie musi. Jakich menadżerów? Skoro gość ma kartę na łapie. Wszędzie go wezmą, a my jak zwykle wydymani.
|
A my nie możemy brać nikogo za darmo?
Kazimierczak był za darmo. Mila był za darmo. To samo Frankowski, Kosowski, Arboleda itd itp