Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16646
Stary 18.04.2012, 14:43
Oczywiście, że podtrzymuję. Tak samo jak Ty podtrzymujesz swoją, że Pawlak odpowiada za wysokie ceny gazu. Przecież to się niczym nie różni