|
Oczywiście zgadzam się z tym, skoro są to cytaty z moich komentarzy, które wielokrotnie powtarzałem. Niemniej jednak przypominam po raz enty, że 3 punkt nie ma żadnego związku z naszą dyskusją, gdyż jak dobrze pamiętasz (a powtarzałem to 3, albo 4 razy) w pierwszej odpowiedzi z końca ubiegłego roku dokonałem ekskluzji wątku Pawlaka (miałem go rozwinąć, choć tego nie zrobiłem) i skupiłem się tylko na tym jaki odźwięk w teraźniejszości wywołały tamte decyzje. Dlatego zwyczajnie nie było nigdy takiej tezy, że [za podwyżkę zafundowaną przez Pawlaka odpowiada rząd PiS], a było tylko taka, że za obecne ceny gazu odpowiada rząd PiS - w jakim stopniu tego nie wiemy, bo jak Pan xxx powiedział mi rano nie jesteśmy w stanie tego w żaden sposób określić z braku kluczowych danych.
Ta teza nie była nigdy w sprzeczności z tym, że za wysokie ceny gazu odpowiada również Pawlak. Każdy dołożył swoją cegiełkę.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.04.2012 o godz. 14:42.
|