Lukasz napisał(a):

|
To czy się zacznie czy nie zacznie nie zależy od jego talentu a tylko i wyłącznie od tego kto będzie za niego grał. Jak będzie drewno to forum zapłacze, jak nie - to o nim szybko zapomni.
|
Grał? Chyba raczej siedział na ławce. Szczerze mówiąc nie potrafię oceniać przydatności piłkarza po tym w jaki sposób grzeje ławę... Czy się garbi czy lepiej jak siedzi krzywo... naprawdę trudno powiedzieć. Przyjdzie inny i usiądzie w jego miejsce.
@Up: Oczywiście, że jest za słaby do Wisły. Nie wiem po co Apoelowi rezerwowy piłkarz ze średniaka polskiej ligi ale kto ich tam na Cyprze wie...