Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54802
Stary 18.04.2012, 14:09
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
To czy się zacznie czy nie zacznie nie zależy od jego talentu a tylko i wyłącznie od tego kto będzie za niego grał. Jak będzie drewno to forum zapłacze, jak nie - to o nim szybko zapomni.
Grał? Chyba raczej siedział na ławce. Szczerze mówiąc nie potrafię oceniać przydatności piłkarza po tym w jaki sposób grzeje ławę... Czy się garbi czy lepiej jak siedzi krzywo... naprawdę trudno powiedzieć. Przyjdzie inny i usiądzie w jego miejsce.

@Up: Oczywiście, że jest za słaby do Wisły. Nie wiem po co Apoelowi rezerwowy piłkarz ze średniaka polskiej ligi ale kto ich tam na Cyprze wie...
Odpowiedz cytując