Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18775
Stary 18.04.2012, 13:59
Tominho napisał(a):Wyświetl post
@Po prostu Wiślak

Wg Twojej teorii, nasza kadra liczyłaby w przyszłym sezonie 16-17 zawodników, grających w przeszłości na poziomie Ekstraklasy. Nie dość, że trochę mało tych zawodników, to jeszcze połowa z nich jest "ze szkła": Jovanović, Boguski, Garguła, Melikson, Bunoza, Jaliens.
Jeżeli nie będziemy grać w pucharach to nie potrzeba wielu Ale tych ze szkla należy się pozbyć albo zatrudnić porządnych "szklarzy" czyli dobry sztab medyczny potrafiący przygotować poszczególnych piłkarzy do sezonu a w razie nieszczęścia kontuzji szybko ich wyciągać z kontuzji. Szybko i skutecznie.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując