Tominho napisał(a):

@Po prostu Wiślak
Wg Twojej teorii, nasza kadra liczyłaby w przyszłym sezonie 16-17 zawodników, grających w przeszłości na poziomie Ekstraklasy. Nie dość, że trochę mało tych zawodników, to jeszcze połowa z nich jest "ze szkła": Jovanović, Boguski, Garguła, Melikson, Bunoza, Jaliens.
|
Jeżeli nie będziemy grać w pucharach to nie potrzeba wielu

Ale tych ze szkla należy się pozbyć albo zatrudnić porządnych "szklarzy" czyli dobry sztab medyczny potrafiący przygotować poszczególnych piłkarzy do sezonu a w razie nieszczęścia kontuzji szybko ich wyciągać z kontuzji. Szybko i skutecznie.