Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54800
Stary 18.04.2012, 13:42
DarekW napisał(a):Wyświetl post
Naturalnie najnowsza rewolucja dupa sie skonczy. I naturalnie rozpocznie sie kolejna ktora ponownie osiagnie efekt dupy.

Przykro mi ale za Cupiala dobrze czy normalnie to w Wisle nie bedzie. I to stwierdzenie jak bardzo by nie bylo bolesne jest faktem.

I co teraz?
Może i nie jest normalnie, ale za Cupiała cel jest jeden Liga Mistrzów.
bez niego celem by było utrzymanie/awans do ekstraklasy
Odpowiedz cytując