DarekW napisał(a):

Naturalnie najnowsza rewolucja dupa sie skonczy. I naturalnie rozpocznie sie kolejna ktora ponownie osiagnie efekt dupy.
Przykro mi ale za Cupiala dobrze czy normalnie to w Wisle nie bedzie. I to stwierdzenie jak bardzo by nie bylo bolesne jest faktem.
I co teraz?
|
Może i nie jest normalnie, ale za Cupiała cel jest jeden Liga Mistrzów.
bez niego celem by było utrzymanie/awans do ekstraklasy