Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54798
Stary 18.04.2012, 13:23
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie zacznie się. Nie jest to szrot jak Jovanović czy Lamey ale postępu żadnego przez 5 lat więc sorry... ale jak dla mnie może go chcieć nawet Real Madryt... to nie zmieni faktu, że jest słabym grajkiem.
To czy się zacznie czy nie zacznie nie zależy od jego talentu a tylko i wyłącznie od tego kto będzie za niego grał. Jak będzie drewno to forum zapłacze, jak nie - to o nim szybko zapomni.
Odpowiedz cytując