thechris napisał(a):

|
Nie zacznie się. Nie jest to szrot jak Jovanović czy Lamey ale postępu żadnego przez 5 lat więc sorry... ale jak dla mnie może go chcieć nawet Real Madryt... to nie zmieni faktu, że jest słabym grajkiem.
|
To czy się zacznie czy nie zacznie nie zależy od jego talentu a tylko i wyłącznie od tego kto będzie za niego grał. Jak będzie drewno to forum zapłacze, jak nie - to o nim szybko zapomni.