Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54795
Stary 18.04.2012, 13:05
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
To bzdura, zwykła gra menadżerów i zagrywka pijarowska. Taktyka negocjacyjna przed nowym sezonem. Nie ma się czym podniecać. Prędzej trafię szóstkę w lotka, niż APOEL zaangażuje Jirsaka.

Czy Wy naprawdę nie umiecie odróżniać dziennikarskiej fantazji i zagrań menadżerów od rzeczywistości?
A co to za sensacja, że Jirsak niby poszedłby do tego Apoelu? Liga dużo słabsza, spokojnie sobie w niej poradzi, dla APOELu jego pensja będzie niska i nie będą dużo ryzykować kontraktując go. Nie byłbym wogóle zaskoczony gdyby tam odszedł. Niektórzy myślą, że jak APOEL zagrał w 1/4 LM to stali się klubem nieosiągalnym, a tak wcale nie jest i nie będzie.

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Tylko wlasnie ten Apoel przebijha Nas o lata swietlne...
Ale co to ma do rzeczy w kwestii zainteresowania Apoelu Jirsakiem?
Ostatnio edytowane przez cinekw : 18.04.2012 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując