Po prostu Wiślak napisał(a):

To bzdura, zwykła gra menadżerów i zagrywka pijarowska. Taktyka negocjacyjna przed nowym sezonem. Nie ma się czym podniecać. Prędzej trafię szóstkę w lotka, niż APOEL zaangażuje Jirsaka.
Czy Wy naprawdę nie umiecie odróżniać dziennikarskiej fantazji i zagrań menadżerów od rzeczywistości?
|
A co to za sensacja, że Jirsak niby poszedłby do tego Apoelu? Liga dużo słabsza, spokojnie sobie w niej poradzi, dla APOELu jego pensja będzie niska i nie będą dużo ryzykować kontraktując go. Nie byłbym wogóle zaskoczony gdyby tam odszedł. Niektórzy myślą, że jak APOEL zagrał w 1/4 LM to stali się klubem nieosiągalnym, a tak wcale nie jest i nie będzie.
63.5 Kg napisał(a):

|
Tylko wlasnie ten Apoel przebijha Nas o lata swietlne...
|
Ale co to ma do rzeczy w kwestii zainteresowania Apoelu Jirsakiem?
