Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54794
Stary 18.04.2012, 12:52
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
To bzdura, zwykła gra menadżerów i zagrywka pijarowska. Taktyka negocjacyjna przed nowym sezonem. Nie ma się czym podniecać. Prędzej trafię szóstkę w lotka, niż APOEL zaangażuje Jirsaka.

Czy Wy naprawdę nie umiecie odróżniać dziennikarskiej fantazji i zagrań menadżerów od rzeczywistości?

Jeszcze mam pytanie do BBudowniczego: wytłumacz mi zatem łaskawie, jak to jest, że żaden profesjonalny klub świata nie stawia na masowe sprowadzanie i szkolenie młodych Polaków, skoro to Twoim zdaniem taki świetny interes i tak łatwo oraz tanio można stworzyć z nich fajną drużynę? Skoro to nie problem, by zebrać, pozbierać i wyszkolić takich Lewandowskich, Mierzejewskich, Jankowskich, Błaszczykowskich, Piechów i kogo tam jeszcze wymieniasz? A niektóre profesjonalne kluby mają naprawdę wspaniałe scoutingi. Idioci? Nie umieją liczyć, kalkulować, że wolą ich pomijać? Są z nich dupy, a nie profesjonalni zarządcy? Nie znają się na sporcie tak jak Ty?

Chcesz uczyć razem ze Zdziskiem K., Rogalą i Bednarzem Niemców, Anglików, Holendrów, Hiszpanów, Francuzów, Rosjan, Włochów, Ukraińców itd. jak robić w sporcie pieniądze i wyniki?

Powodzenia. Dzięki Tobie mam dziś na forum dużo dobrej zabawy.
Mam na oku dwie perełki, chlopaki cisna obecnie w V lidze. Jeden napadzior drugi playmaker z talentem nieziemskim. Chcę wykupic ich karty, brakuje mi 273 zł. Za rok golimy ich turasom po 5 baniek od łebka. Jak wchodzisz w ten pewny biznes to daj znać priv. Pozdro
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując