mistico napisał(a):

Powiem Wam tak. Cracovia sie utrzyma zobaczycie.
zostaly 4 mecze
wygraja u siebie z Widzewem, przegraja z Wisłą, zremisuja u siebie z Ruchem i w ostatniej kolejce fartem wygraja z Belchatowem . Da im to 7 pkt i utrzymanie . LKS spadnie, to tez jest wiadomka bo to cioty są . Lechia niestety spadnie, bo przegraja u siebie ze Śląskiem, zremisuja z Widzewem, przegraja z Legia i przegraja z Ruchem i niestety goodbye
tak kurde niestety będzie, czy się to komuś podoba czy nie. Przypomnijcie sobie mój post 6 maja o godzinie 20.00
|
Przysnilo Ci sie to czy ci babcia powiedziala.