Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Taylor
Member
Od: 02.2012
Offline
#
20338
18.04.2012, 10:43
Może zacznij najpierw pisać nazwy klubów z wielkich liter a potem baw się w prorokowanie.
Taylor
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Taylor