Blaszczu16 napisał(a):

|
Podobnie uważam. Ta jego nonszalancja, nieodpowiedzialność i symulki doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Gość ma technikę, ale musi zacząć myśleć na boisku.
|
To jest przeszłość. Tego pajaca za 2 miesiące nikt nie bedzie pamietał,niech wraca do Argentyny czy tam innej dżungli.
Trzeba przede wszystkim uważać na Czekaja,Ilieva i Diaza. Pareiko jak nie rzuci sie komus na nogi to żółtka nie dostanie..
Może warto postawic na Szewczyka i Urygę,jak nie teraz to kiedy ?
Wymęczymy pewnie skromne 1-0.