mikel napisał(a):

|
brak nuneza w tym meczu będzie wzmocnieniem, niestety na derbach już zagra...
|
Podobnie uważam. Ta jego nonszalancja, nieodpowiedzialność i symulki doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Gość ma technikę, ale musi zacząć myśleć na boisku.