Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2012, 23:32
mikel napisał(a):Wyświetl post
brak nuneza w tym meczu będzie wzmocnieniem, niestety na derbach już zagra...
Podobnie uważam. Ta jego nonszalancja, nieodpowiedzialność i symulki doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Gość ma technikę, ale musi zacząć myśleć na boisku.
Odpowiedz cytując