BBudowniczy napisał(a):

Juz tu kiedyś wymieniałem piłkarzy "za grosze":
Robert Lewandowski z 1-ligowego Znicza 2008 r.
Adrian Mierzejewski z 1-ligowej Wisły Płock 2008 r.
Sławomir Peszko z 1-ligowej Wisły Płock 2008 r.
Janusz Gol z 2-ligowej Sparty Brodnica 2008 r.
Michał Kucharczyk z 2-ligowego Świtu 2010 r.
Waldemar Sobota z 1-ligowego MKS Kluczbork 2010 r.
Maciej Jankowski z KS Piaseczno 2010 r.
Sebastian Madera Tur Turek 2009 r.
Arkadiusz Piech z 2 ligowej Ślęzy 2009 r.
Paweł Olkowski z GKS Katowice 2011 r.
Arkadiusz Milik Rozwój Katowice 2011 r.
Wojciech Pawłowski Bałtyk Koszalin 2010 r.
bracia Mak z 1-ligowego Znicza Pruszków 2011 r.
Makuszewski z Wigry Suwałki 2010 r.
plus: Rybus z MKS Szamotuły (2007), Borysiuk z UKS Biała Podlaska (2007), Wolski z Jastrząb Głowaczów (2007) Tomasz Kupisz (2007) z Piaseczno
Wszyscy albo za darmo albo za nieduże kwoty w porownaniu do ich wartości
Teraz podaj mi obcokrajowców" za grosze" bym mógł zmienić swoje poglądy tak, by twierdzić że Polaków wogóle nie warto traktować jako cele transferowe
|
Nic nie zamierzam podawać. Wisła musiałaby ściągnąć około 200 piłkarzy (samych Polaków), żeby trafić na pięciu z Twojej listy. Wisła nie istnieje jeśli chodzi o scauting. Wisła kupowała zawsze graczy gotowych do gry za grubą kasę. Nawet Błaszczykowski został do niej wciśnięty a nie "wypatrzony". Bez scautingu i bez wychowanków Bednarz chce ściągać tanich Polaków czyli ściągać po prostu szrot na chybił trafił. Przez przypadek może trafi się ktoś na miarę ...Milika (no jakiś asior to to nie jest...) a reszta będzie jeszcze gorsza od Paljiciów czy Kirmów.
Bednarz jest takim dyletantem, że nawet na młodym Messim by się nie poznał tylko by go zlał. Chociaż może tak głupi nie jest tylko robi "dobrą robotę" na kolegów z żylety jak na legionistę przystało?