|
Zastanowiłbym się nad przyszłością Siergiejai w klubie mając na uwadze że widzę w naszej lidzę dwóch perspektywicznych bramkarzy. W meczu na Cyprze potrzebowaliśmy dobrych interwencji Siergieja o wiele bardziej niż zwykle, nie został bohaterem - trudno. Za pierwszą bramkę trzeba mieć do niego niestety pretensje i uprę się że 3 gola Ailtona był do odbicia. Potem średnio grał też w lidze i LE, teraz znowu wszedł na właściwe tory.
Pamiętajmy, że obowiązują go 3 mecze zakazu w europejskich pucharach. I pamiętajmy też, że 3-4 duże gafy w sezonie zdarzają się najlepszym bramkarzom świata. Mając na uwadze że w klubie jest tak znakomity fachowiec od wyszukiwania golkiperów jak Jacek Bednarz liczę że uda się przedłużyć kontrakt z Siergiejem. Kolejna kwestia jest taka czy jest sens i czy Milan Jovanic chce spędzić kolejny sezon na ławie - wiadomo mogą być naciski ze strony Kapki aby dać mu szanse bo przecież to on go ściągał. Serial pod tytułem szukanie GK może mieć niestety swoją kontynuacje.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.04.2012 o godz. 22:06.
|