Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18768
Stary 17.04.2012, 21:41
comek napisał(a):Wyświetl post
może obronił kilka piłek w tym meczu, ale wbił sobie pierwszego gola i oglądnij sobie jak po tym golu załamała się cała drużyna, już wtedy wiedzieli że nici z awansu.


oglądałes wogle ten mecz ?

Apoel po 30 minuach powinien prowadzic 4-0 , takie cuda wyczyniał Diaz z Lameym ze tylko szczęściu i Pareice zawdzięczaliśmy niższy wynik

to że jeden bład Sergieja przyczynił się do bramki, a 10 błędów Lameya i Diaza nie przyniosło bramki nie znaczy ze mamy winić tego pierwszego , zapominając o "świetnym" występie naszych gwiazd w obronie
Odpowiedz cytując