|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
comek napisał(a): 
|
może obronił kilka piłek w tym meczu, ale wbił sobie pierwszego gola i oglądnij sobie jak po tym golu załamała się cała drużyna, już wtedy wiedzieli że nici z awansu.
|
oglądałes wogle ten mecz ?
Apoel po 30 minuach powinien prowadzic 4-0 , takie cuda wyczyniał Diaz z Lameym ze tylko szczęściu i Pareice zawdzięczaliśmy niższy wynik
to że jeden bład Sergieja przyczynił się do bramki, a 10 błędów Lameya i Diaza nie przyniosło bramki nie znaczy ze mamy winić tego pierwszego , zapominając o "świetnym" występie naszych gwiazd w obronie
|
|