Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 17.04.2012, 21:26
Zwolnienie Probierza bylo by kolejna idiotyczna decyzja w Wisle ... a skoro idiotycznych decyzji w naszym klubie nie brakuje to kto wie ...

Mozna sie zastanowic kto po Probierzu? Wiec jakas idiotyczna opcja ... a moze Kaziu Moskal wroci na pierwsze pare meczu nowego sezonu hmm ... a moze Bobo Kaczmarek wskoczy na goraca posadke

Jedno jest pewne Cupial otoczony Rogala, Kapka, Smuda i gadajacym kompletne brednie lysym normalnych decyzji podjac w stanie nie jest!
Odpowiedz cytując