Zwolnienie Probierza bylo by kolejna idiotyczna decyzja w Wisle ... a skoro idiotycznych decyzji w naszym klubie nie brakuje to kto wie ...
Mozna sie zastanowic kto po Probierzu? Wiec jakas idiotyczna opcja ... a moze Kaziu Moskal wroci na pierwsze pare meczu nowego sezonu

hmm ... a moze Bobo Kaczmarek wskoczy na goraca posadke
Jedno jest pewne Cupial otoczony Rogala, Kapka, Smuda i gadajacym kompletne brednie lysym normalnych decyzji podjac w stanie nie jest!