|
Już niedługo dojdzie do tego, że jedyne zespoły w lidze z których możemy kupować zawodników to Bełchatów, Podbeskidzie i Jagiellonia. Z resztą ligi mamy albo kosy (więc transfery z wrogich drużyn nie wchodzą w grę) albo zgody (a przyjaciołom "nie wypada" podbierać zawodników). Ludzie dajcie spokój z tymi uprzedzeniami. W historii Wisły było multum takich "kontrowersyjnych" transferów poczynając od Kmiecika, przez Żurawskiego i Szczęsnego, a na Wilku kończąc. Co nie zmienia faktu, że akurat Korzym to tępy buc i nawet jakby całą karierę grał w Lechii lub Śląsku nie chciałbym go widzieć w koszulce Białej Gwiazdy.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|