szprotson napisał(a):

|
Róznica zasadnicza jest taka ze ten cały hajrapetian to obrońca a palic to pomocnik.
|
Co to ma do rzeczy kto jest kim? Jeden jest pomocnikiem który gra na obrony i czasem w pomocy, a drugi odwrotnie i co?
Chodzi o to, że Paljic gra lepiej od tego Lechisty, ale w związku, że gra u Nas to lepszy od niego będzie każdy szrot

wg. co poniektórych oczywiście.