Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13133
Stary 17.04.2012, 20:44
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Róznica zasadnicza jest taka ze ten cały hajrapetian to obrońca a palic to pomocnik.
Co to ma do rzeczy kto jest kim? Jeden jest pomocnikiem który gra na obrony i czasem w pomocy, a drugi odwrotnie i co?

Chodzi o to, że Paljic gra lepiej od tego Lechisty, ale w związku, że gra u Nas to lepszy od niego będzie każdy szrot wg. co poniektórych oczywiście.
Odpowiedz cytując