Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13130
Stary 17.04.2012, 19:10
cinekw napisał(a):Wyświetl post

Hehe. Palijc też jest szybki i zwrotny i co w związku z tym? Aha, zapomniałem, on już u Nas gra i nikt go tu nie chce, więc w sumie dobry pomysł, szrotu nigdy za wiele.!!!
Róznica zasadnicza jest taka ze ten cały hajrapetian to obrońca a palic to pomocnik.

Worcester napisał(a):Wyświetl post
Korzym nie jest legionistą. Urodził się w Nowym Sączu, a do Legii trafił w wieku 16 lat.
Z Koroną identyfikuje się, bo to zgoda Sandecji.
dokładnie. Po za tym za te akcje w szatni po meczu z Nami....nie wiem jak kibic Wisły może w ogole wymieniac jego nazwisko.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.04.2012 o godz. 19:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując