cinekw napisał(a):

Hehe. Palijc też jest szybki i zwrotny i co w związku z tym? Aha, zapomniałem, on już u Nas gra i nikt go tu nie chce, więc w sumie dobry pomysł, szrotu nigdy za wiele.!!!
|
Róznica zasadnicza jest taka ze ten cały hajrapetian to obrońca a palic to pomocnik.
Worcester napisał(a):

Korzym nie jest legionistą. Urodził się w Nowym Sączu, a do Legii trafił w wieku 16 lat.
Z Koroną identyfikuje się, bo to zgoda Sandecji.
|
dokładnie. Po za tym za te akcje w szatni po meczu z Nami....nie wiem jak kibic Wisły może w ogole wymieniac jego nazwisko.