|
ja myśle że jak Bednarz zorientuje sie ile kosztują "gwiazdeczki" z naszej ligi to obierze stary kierunek poszukiwań -Bułgaria,Serbia i Słowacja i może spróbuje poszukac kogoś w Brazylii.
Korzyma na skrzydło za Kira.Mimo iż to zadeklarowany Legionista to jednak zostawia on zdrowie na boisku w przeciwnieństwie do naszych gwiazdeczek
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.04.2012 o godz. 18:43.
|