Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13126
Stary 17.04.2012, 18:36
michael napisał(a):Wyświetl post
Ludzie.... Airapetian? Socha? Boguski? Pietruszka? Wy poważnie widzicie tych gości w składzie Wisły?
Niektórzy nadali by się do skautingu, nie ma co.
Co byście tu nie napisali i tak wątpię żeby krótykolwiek z tych piłkarzy pojawił się we Wiśle znając naszych działaczy. Będzie co będzie, miejmydzieję że Wielka (chociaż w połowie składu) polska Wisła powróci
Osobiście z polskiej ligi z polskich graczy widziałbym Kupisza,Makuszewskiego, Jankowskiego, Lisowskiego i może Mateusza Maka. Większość jest nierealna ale pomarzyć można
Nie przejmuj się postami w tym temacie bo się wykończysz psychicznie czytając je Ja sobie obiecuję, że tu nie będe wchodził i tego czytał, no, ale w sumie na poprawe humoru to jest dobre.

Airapetian:
Cytat:
Ten z Lechii (oczywiście wariant pesymistyczne ze BKS leci) pamietam ze był dośc szybki i zwrotny, ale w sumie ni to obronca ni to pomocnik.
Hehe. Palijc też jest szybki i zwrotny i co w związku z tym? Aha, zapomniałem, on już u Nas gra i nikt go tu nie chce, więc w sumie dobry pomysł, szrotu nigdy za wiele. A jak nie Airapetian to koniecznie Dudu Paraiba, ten to dopiero jest dobry!!!
Odpowiedz cytując