Nie przejmuj się postami w tym temacie bo się wykończysz psychicznie czytając je

Ja sobie obiecuję, że tu nie będe wchodził i tego czytał, no, ale w sumie na poprawe humoru to jest dobre.
Airapetian:
Cytat:
|
Ten z Lechii (oczywiście wariant pesymistyczne ze BKS leci) pamietam ze był dośc szybki i zwrotny, ale w sumie ni to obronca ni to pomocnik.
|
Hehe. Palijc też jest szybki i zwrotny i co w związku z tym? Aha, zapomniałem, on już u Nas gra i nikt go tu nie chce, więc w sumie dobry pomysł, szrotu nigdy za wiele. A jak nie Airapetian to koniecznie Dudu Paraiba, ten to dopiero jest dobry!!!