Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18763
Stary 17.04.2012, 18:27
dobra, hm... myślę że po sezonie powinno nas opóścić 6 piłkarzy: Jaliens, pajic, Kirm, Nunez, Biton, Lamey

powinni przedłużyć kontrakt z: Pareiko- zawalił nam LM, ale kilka razy uratował
Jirsak- taka zapchaj dziura, zawsze się może przydać
Kurto- powinien dostać szanse w meczu ekstraklasy w tym sezonie, jeśli ją wykorzysta zostaje, jeśli nie- OUT


Może Kirma uda się upchnąć za milion euro, więc nie będzie trzeba sprzedawać Meliksona, a Małecki jeśli dobrze przepracuje przygotowania, może byc z niego pożytek.
Odpowiedz cytując