|
dobra, hm... myślę że po sezonie powinno nas opóścić 6 piłkarzy: Jaliens, pajic, Kirm, Nunez, Biton, Lamey
powinni przedłużyć kontrakt z: Pareiko- zawalił nam LM, ale kilka razy uratował
Jirsak- taka zapchaj dziura, zawsze się może przydać
Kurto- powinien dostać szanse w meczu ekstraklasy w tym sezonie, jeśli ją wykorzysta zostaje, jeśli nie- OUT
Może Kirma uda się upchnąć za milion euro, więc nie będzie trzeba sprzedawać Meliksona, a Małecki jeśli dobrze przepracuje przygotowania, może byc z niego pożytek.
|