thechris napisał(a):

|
Lewandowski... cóż... on nie chciał grać we Wiśle a Bednarz nie chciał Lewandowskiego.
|
Wisła? Nie mówię nie, a nawet więcej, klub z Krakowa zajmuje czołowe miejsce w moim osobistym rankingu.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...ht=lewandowski
A że Bednarz go nie chciał to się zgadza.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski