Ludzie.... Airapetian? Socha? Boguski? Pietruszka? Wy poważnie widzicie tych gości w składzie Wisły?
Niektórzy nadali by się do skautingu, nie ma co.
Co byście tu nie napisali i tak wątpię żeby krótykolwiek z tych piłkarzy pojawił się we Wiśle znając naszych działaczy. Będzie co będzie, miejmydzieję że Wielka (chociaż w połowie składu) polska Wisła powróci

Osobiście z polskiej ligi z polskich graczy widziałbym Kupisza,Makuszewskiego, Jankowskiego, Lisowskiego i może Mateusza Maka. Większość jest nierealna ale pomarzyć można
