Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13123
Stary 17.04.2012, 18:04
Ludzie.... Airapetian? Socha? Boguski? Pietruszka? Wy poważnie widzicie tych gości w składzie Wisły?
Niektórzy nadali by się do skautingu, nie ma co.
Co byście tu nie napisali i tak wątpię żeby krótykolwiek z tych piłkarzy pojawił się we Wiśle znając naszych działaczy. Będzie co będzie, miejmydzieję że Wielka (chociaż w połowie składu) polska Wisła powróci
Osobiście z polskiej ligi z polskich graczy widziałbym Kupisza,Makuszewskiego, Jankowskiego, Lisowskiego i może Mateusza Maka. Większość jest nierealna ale pomarzyć można
Odpowiedz cytując