Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13121
Stary 17.04.2012, 16:30
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Kurto- Czekaj, Głowacki, X, X - Uryga, Wilk - Stanek ( Gajos?) , Chrapek, Boguski (Pietruszka?)- Brożek Paweł
zaktualizuje

Pareiko - Czekaj, Głowacki, SOCHA, Airapetian- Wilk,Lisowski,-Małecki,Illiev,-Boguski, Brożek

wierze w to że Paweł wróci do nas i zgodzi sie na duża obniżke zarobków. Swoje w Turcji zarobił a pasowało by jeszcze coś w piłke pokopać. A sam Trabzon puści go za jakies marne grosze bo nie beda chcieli przeciez miec chłopa co nie gra a obciąża budżet.
Socha ma 24 lata i dosc duze jak na nasza lige doświadczenie. Ten z Lechii (oczywiście wariant pesymistyczne ze BKS leci) pamietam ze był dośc szybki i zwrotny, ale w sumie ni to obronca ni to pomocnik.
Nie wiem co musialo by sie stac by Lisowski z Ruchu tutaj przeszedł, ale imho ma jakis tam potencjał. A jak nie on to przeciez wieczenie młody Sobol.

I ktoś tam napisał ze takim czy innym składem walka o środek tabeli.
Tylko ze ten ktoś chyba zupełnie zapomniał ze o wiele słabsze kadrowo druzyny sa wyżej od Wisły i w naszej lidze siły druzyny nie ocenia sie przez pryzmat siły nazwiska.

E: Patejuka też bym wybrał. (tylko wstyd sie do tego przyznawać) Kirm wersja PL
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując