Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54769
Stary 17.04.2012, 15:48
Dariook napisał(a):Wyświetl post
W kazdym "profesjonalym" klubie, to wychowanek wskakuje do składu, jednak u nas probuje sie rewolucyjna droge budowania druzyny. Zaczynamy od dupy i oby to dupą się nie skonczyło.
Naturalnie najnowsza rewolucja dupa sie skonczy. I naturalnie rozpocznie sie kolejna ktora ponownie osiagnie efekt dupy.

Przykro mi ale za Cupiala dobrze czy normalnie to w Wisle nie bedzie. I to stwierdzenie jak bardzo by nie bylo bolesne jest faktem.

I co teraz?
Odpowiedz cytując