Dariook napisał(a):

|
W kazdym "profesjonalym" klubie, to wychowanek wskakuje do składu, jednak u nas probuje sie rewolucyjna droge budowania druzyny. Zaczynamy od dupy i oby to dupą się nie skonczyło.
|
Naturalnie najnowsza rewolucja dupa sie skonczy. I naturalnie rozpocznie sie kolejna ktora ponownie osiagnie efekt dupy.
Przykro mi ale za Cupiala dobrze czy normalnie to w Wisle nie bedzie. I to stwierdzenie jak bardzo by nie bylo bolesne jest faktem.
I co teraz?