Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13119
Stary 17.04.2012, 15:37
Oprócz trójki z Trabzonsporu nie widzę zbytnio polaków których mielibyśmy szansę ściągnąć (nie licząc tych darmowych, których umiejętności są wiadome). Każdy grajek w naszej lidze który strzeli parę bramek, czy pokaże się nieźle parę razy od razu jest warty ponad 1 mln euro, stąd też w Wiśle gra mało polskich graczy, bo przecież wiadomo że lepiej jest wydać 400 tysięcy euro na obcokrajowca niż 3-4 razy tyle na polaka o tych samych umiejętnościach. Nie ściągajmy na siłę polaków bo tak, ściągajmy nawet i tych obcokrajowców, ale takich, którzy dadzą coś klubowi swoją grą.
Odpowiedz cytując