Worcester napisał(a):

Boże niech to zrobią. Niczego innego bardziej nie pragnę.
Krakowskie mury wyglądałyby cudownie.
|
Szansa jest zawsze - a jak wszedłem na ten ich temat to nawet wielu się spuszcza z radości że zostaną w ekstraklasie jako Nieciecza Cenowa Bomba Krasnystaw Police Cracovia
